WordPress Meetup Praha – bezpečnost, affiliate, SEO

Rád bych vás pozval na již 3. WordPress Meetup. Tentokrát se uskuteční opět v Praze a bude to poslední Meetup na další 2 měsíce dopředu, protože ustoupí WordCampu.

Smyslem WordPress Meetupů je sjednotit komunitu okolo WordPressu, poznat skvělé lidi a předávat si zkušenosti.I_Love_WP

Proto ani zde nebudou chybět přednášky, díky kterým se máte možnost naučit nové věci. O tyto přednášky se starají lidé, kteří jsou WordPress nadšenci a sdíllí zde své know-how naprosto zdarma.

Radek Kučera – Bezpečnost

První přednášku (jako už obvykle :-D) si střihne Radek Kučera a bude věnovaná bezpečnosti, kterou ovládá opravdu dobře (dovolil bych si říci, že lépe než 99% uživatelů WordPressu). Spousta lidí to neví, ale Radek má na svém blogu http://bigdrobek.com/ subdoménu věnovanou přímo WP, kterou pro připomenutí uvádím:
http://wordpress.bigdrobek.com/

Tomáš Poner – Jak na WordPress webu vydělávat peníze affiliate marketingem už dnes, z jednotlivých slov či slovních spojení v textu

Já jsem si pro vás připravil povídání o tom, jak už dnes můžete proměnit to, co už většina z vás má (textový obsah), na automatický generátor peněz. Objasníme si teorii, opepříme ji praxí, a podíváme se na celou věc i z hlediska etického a konverzních poměrů.
https://www.tomasponer.cz/

Pavel Ungr – Jak dokáže WordPress pomoci v SEO už v základu. Bez vychytávek a pluginů. Co nastavit správně, na co si dát pozor a jak vybírat šablony

Poslední přednáškou nás poctí hostitel tohoto Meetupu, Pavel Ungr. Pavel se věnuje SEO a jeho přednáška nám poodhalí, jak WordPress pomáhá optimalizaci pro vyhledávače už sám o sobě, pokud je dobře nastaven.
http://blog.bloxxter.cz/

Kde a kdy

Meetup proběhne v kancelářích Markeťákova (za což velice děkujeme), 22. ledna 2014. Začne v 17:00 a končit bude podle potřeby. Pokud nebudeme mít dost, není určitě problém nedořešené věci prodiskutovat v některé z přilehlých restaurací.

Registrujte se prosím na Facebooku odkazem níže, abychom znali předpokládanou účast:

Těšíme se na vás!

PS: Kapacity Markeťákova jsou omezené. Co vím, tak je zde 16 míst k sezení, zbytek bude muset stát. Vyhrazujeme si právo při velkém zájmu poslední přihlášené zájemce odmítnout

zaregistrovat-se

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge