Archiv pro rubriku: Affiliate

Fotoreport z 5. Affiliate konference – thumbs up!

15.5.2014 jsem navštívil 5. Affiliate konferenci pořádanou VivNETworks, konkrétně Robertem Studeným a Vladanem Hejnicem. Report však zveřejňuji až dnes, i když jsem ho měl z 90% hotový už v pátek, ale přimotala se mi do toho ještě 2. WordPress konference, kde jsem strávil náročný víkend, takže tak..

Osobně navštěvuji affiliate konfrence po Evropě už pěkných pár let (dokonce jsem se s Robertem a Vladanem v únoru potkal na Affiliate konferenci v Londýně) a musím uznat, že opět odvedli skvělou práci. Konference se konala v kině Atlas Praha a jak se můžete přesvědčit sami, volba to byla úžasná. Skvěle uzpůsobené a dimenzované prostory, pohodlné sezení i prostorná kavárna, toto vše podtrhovalo zajímavý program.

DSC_1532 Celý příspěvek

WordPress a affiliate – moje přednáška na WordCamp Praha 2014

22.2.2014 proběhl svátek všech WP uživatelů i programátorů – WordPress WordCamp Praha 2014. I já jsem přispěl svojí přednáškou, kde jsem se pokusil popsat affiliate marketing na WordPressu z několika různých pohledů.

Jak to na akci vypadalo se můžete podívat zde: 2014.prague.wordcamp.org/fotky Celý příspěvek

Infografika: Jak vydělávat peníze na internetu affiliate marketingem v 6ti krocích

Připravil jsem pro vás infografiku, která se věnuje otázce Jak vydělávat peníze na internetu affiliate marketingem. Je v ní několik statistik a také postup, který je jedním z nejefektivnějších postupů vydělávání peněz na internetu affiliate marketingem dnešní doby. Celý příspěvek

10 nejčastějších chyb nováčků ve vydělávání peněz na internetu

(Klikněte na obrázek pro jeho zvětšení)CHYBY-NOVÁČKŮ-VE-VYDĚLÁVÁNÍ-PENĚZ-NA-INTERNETU-PART

Na konci víme, jak jsme měli začít – stará pravda, platná samozřejmě i ve vydělávání peněz na internetu. Dělat ale stále ty stejné chyby dokola, by byla obrovská škoda.

Celý příspěvek

Report z 1. NET srazu v Liberci

kamennydumJe opravdu úžasné, jak se dokáže během pár dní dát dohromady deset lidí (před tím většinou neznámých), aby se ve 30-ti stupňovém vedru sešli probírat online podnikání. Co jsme probírali, kdo se zúčastnil a že to stálo opravdu za to, se dočtete v následujícím článku. Celý příspěvek