WordPress Meetup Jičín – přednášky, workshop, networking i afterparty

1465240_639208166117584_704992450_n

Ahoj všichni, 20. prosince od 18:00  proběhne předvánoční WordPress Meetup v Jičíně. Cílem WordPress Meetupů je neziskové utváření komunity lidí, kteří se zajímají o úžasný open source systém WordPress.

Tento Meetup je už druhý v řadě a abyste získali představu, jak taková akce vypadá, zde se můžete podívat na report z prvního WordPress Meetupu.

WordPress Meetup Jičín – kde

Jungmannova 1103 – office house u autobusového nádraží (budova České pojišťovny), následujte jmenovku Tomáš Poner.

Zvětšit mapu

Program

1. Radek Kučera (wpmax.cz) nám poví něco o tom, proč WordPress Meetupy vznikly a také něco málo ze zákulisí příprav WordPress WordCamp Praha 2014
2. Tomáš Poner (tomasponer.cz) popíše své praktické zkušenosti s affiliate marketingem na WordPress webu. Poví, co to vůbec affiliate je, kolik je tím možné vydělávat, ukáže zajímavé pluginy, které k práci využívá a které by měl každý správný affilák (i příležitostný) znát.
3. s Pavlem Hejnem (separatista.net) si budeme povídat o budoucnosti české lokalizace WP, projdeme nový WP 3.8 i šablonu 2014.

Workshop

Dále si vyzkoušíme praktický workshop s názvem „Magazín na WordPressu“. Magazín je o stupeň výše než klasický blog a my budeme takový magazín virtuálně stavět. Virtuálně proto, protože budeme pouze brainstormovat, jaké postupy a pluginy využít, aby byl výsledek co možná nejlepší. Nebudeme se věnovat obsahu, pouze praktickým věcem stavby a použitelnosti webu.

Networking

Poté nás čeká networking, kde si bude moci promluvit každý s každým o tom, co ho zajímá, případně zeptat na věci probírané při přednáškách.

Afterparty

Pro zájemce – afterparty proběhne v baru Shooters v Lázních Bělohradě, kde jsme domluvili úžasný sponzorský dar – slevu 😉

Zvětšit mapu

Shooters bar už navštívila spousta „známých“ online aktivních lidí 😉

P1040747(na fotce zleva: Marek Maťovka – medianest.cz, Josef Kroupa – josefkroupa.cz, Ondřej Martinek – ondrejmartinek.cz, Jan Kvasnička – kvasnickajan.cz, Jan Linhart – seolinhart.cz, já a Fratišek Szabó – affilblog.cz)

WordPress komunita

wordpress-meetup-cr---pridejte-se-k-nám

Poté prosím potvrďte svou účast zde – https://www.facebook.com/events/561967983897073

Těšíme se na viděnou se všemi, které zajímá WordPress stejně tak, jako nás..

Tomáš Poner

1 komentář u „WordPress Meetup Jičín – přednášky, workshop, networking i afterparty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge